Sinir Ağrıları için Bitki Çayı

Nedir bu sinir ağrıları ? Sinir ağrıları vücudumuzda özellikle yüzümüzde sinirleri bir arada tutmaya yarayan ağlardır. Sinir ağrıları diğer adıyla “Nöropatik Ağrılar” genellikle kendi kendine ağrı oluşumuna neden olmaktadır. Başka bir organ yada ağ tarafından ağrı oluşmaz.

Bu ağrılar sinir hücreleri üzerinde oluşan yıpranmalardan dolayı meydana gelmektedir. Günümüzde en fazla diyabet, şeker hatalığından kaynaklanmaktadır bu ağrılar. Parkinson hastalarında, MS hastalarında ve omurilik sorunlarında ortaya çıkmaktadır. Bunuj yanında bazı durumlarda daha ortaya çıkabilmektedir.

Sinir ağrıları için doktorunuzun verdiği ilaçları ve önerileri kesinlikle eksiksiz yerine getirmeniz gerekmektedir.

Bu yazımızda sizlere sinir ağrıları için evde uygulayabileceğiniz ve sizlere çok faydası olacak şahane bir bitkisel çay önerimizi bulacaksınız. Hadi geçelim bitki çayı önerimize.

Aşağıdaki bitki çayı karışımını kullanarak sinir ağrılarınızı azaltabilir hatta Allah’ın izni ile bu sinir ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Sinir Ağrıları için Bitki Çayı Tarifi

Sinir ağrılarınızla başa çıkmak için aşağıdaki bitki çayı tarifini kullanabilirsiniz.

Tarif:

Malzemeler:

  • 1 Çorba Kaşığı Kuru Kantaron
  • 2 Çay Kaşığı Kuru Lavanta Çiçeği

Hazırlanışı: Göz kararı miktar su ile bitkileri bir çaydanlığa yada demleme işlemini yapacağınız bir kaba 1 çorba kaşığı kuru kantaronu ve 2 çay kaşığı kuru lavanta çiçeğini koyunuz.

Ardından karışımı ocağa koyarak 15 ila 20 dakika arasında kaynatınız. Sonra demlenmeye bırakın.

Eğer ağrılarınız çok şiddetli ise, 2-3 saatte bir 1 büyük kulplu bardak bu çayı içiniz. Yok eğer şiddetli ağrılarınız yok ise, 6 saatte bir su bardağı bu çaydan içebilirsiniz.

Tarifi aynen uygular ve belirlenen zaman aralıklarında bu muhteşem çayı tüketirseniz Allah’ın izni ile sinir ağrılarınız hafiflemiş olacaktır, hatta bu ağrılardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Şimdiden afiyet olsun, geçmiş olsun.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir